page loader

Škola skijanja Snow Stars Team

Ski škola SNOW STARS TEAM je registrovana za pružanje usluga u obuci skijanja i snowboarda, a prava na obavljanje ovih delatnosti u TC Kopaonik regulisana su ugovorom sa JP Skijlišta Srbije.U želji da postavimo visoke standarde u organizacionom, tehničkom i metodičkom smislu okupili smo pedeset visokokvalifikovanih instruktora koji poseduju IVSI i ISIA licence za rad izdate i overene od strane Udruženja učitelja skijanja Srbije i Skijaškog saveza Srbije.

Okosnicu našeg tima čine učitelji koji potiču iz sistema GENEX škola skijanja. Snow Stars Team – podmladak sastavljen je od instruktora čiji entuzijazam, vedrina i radni elan predstavljaju zaštitni znak škole. Većina angažovanih učitelja su profesori sporta i fizičkog vaspitanja. Bogato iskustvo u radu sa decom u osnovnim i srednjim školama, školama različitih sportova, sportskim kampovima, u školi skijanja, kao i vrhunski takmičarski rezultati koji stoje iza pojedinih učitelja predstavljaju osnovu na kojoj je izgrađen naš sistem.
Takođe, naš tim je kvalifikovan za rad sa odraslim osobama svih starosnih doba na svim nivoima znanja skijanja i snowboarda.

Naš tim

Zoran Žugić Profesor fizičke kulture
ISIA instruktor
Radica ŠumaracKordinator
Rezervacije
MSc. Darko Pantić ISIA instruktor
Instruktor snowboarda I
Miroslav BiserčićProfesor fizičke kulture
Instruktor II
Tatjana RadoševićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Danilo BorovčaninISIA Instruktor
Profesor ruskog jezika
Andrija ĐurđevićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Dusan KneževićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Dušan ArsovićProfesor fizičke kulture
Instruktor II
Jelena MrkićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Aleksandar KurandićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Ana Šolaja
Ana ŠolajaProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Maša JankovićInstruktor II
Aleksandar DenkićProfesor fizičke kulture
Instruktor II
Nenad PejovićInstruktor III
Jelena KasomISIA Instruktor
Instruktor I
Marko MrkićProfesor fizičke kulture
ISIA Instruktor
Ivan RakićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Adnan BećirbašićInstruktor I
Ekonomista
Branislav Pantelić
Branislav PantelićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Tamara LeontijevićProfesor sporta i fizičkog vaspitanja
Instruktor I
Stevan MilicevićInstruktor I
Đorđe Antić
Đorđe AntićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Ivan Maksimović
Ivan MaksimovićInstruktor snowboard-a II
Nenad Miljojković
Nenad MiljojkovićProfesor fizičkog vaspitanja i sporta
Instruktor III
Lara Sibinović
Lara SibinovićSnowboard instruktor I
Veljko Barjaktarović
Veljko BarjaktarovićDiplomirani menadžer u sportu
Instruktor I
Dragana Paripović
Dragana ParipovićDipl.ing. menadžmenta
ISIA instruktor
Milinko Popović
Milinko PopovićISIA instruktor
Svetozar Marković
Svetozar MarkovićInstruktor I
Rade IričaninProfesor fizičke kulture
ISIA Instruktor
Ivana Marković
Ivana MarkovićDipl. ecc. menadžer turizma
Instruktor I
Snezana Sibinović
Snezana SibinovićInstruktor I
Čedomir Perišić
Čedomir PerišićInstruktor snowboard-a
Instruktor I
Katarina Savić
Katarina SavićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Vladimir Kovačević
Vladimir KovačevićInstruktor I
Ivana Milovanović
Ivana MilovanovićInstruktor II
Ekonomista
Gordan Radulović
Gordan RadulovićProfesor fizičke kulture
Instruktor II
Saša Bencun
Saša BencunKonstruktor tehničar
Instruktor I
Marko Nevenić
Marko NevenićProfesor sporta i fizičkog vaspitanja
Instruktor I
Milan Lazović
Milan LazovićProfesor fizičke kulture
ISIA Instruktor
Momčilo Todorović
Momčilo TodorovićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Boris Petrov
Boris PetrovDip.ing. pomorskog saobraćaja
Instruktor I
Radoš Jaćović
Radoš JaćovićApsolvent FSFV
Instruktor I
Vladan MarinkovićDipl. pravnik
Instruktor I
Ljubisav Grujić
Ljubisav GrujićProfesor fizičke kulture
Instruktor II
Milinko Lekić
Milinko LekićInstruktor I
Davorin Babić
Davorin BabićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Milan Perišić
Milan PerišićDrzavni demonstrator
ISIA ucitelj
Katarina Simonović
Katarina SimonovićInstruktor I
Luka Tomić
Luka TomićProfesor sporta i fizičkog vaspitanja
Instruktor I
Dragan Tomić
Dragan TomićProfesor fizičke kulture
Instruktor II
Goran Đurović
Goran ĐurovićProfesor fizičke kulture
Instruktor II
Filip Kostić
Filip KostićStudent FSFV
Instruktor I
Nikola KostadinovićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Marko Simić
Marko SimićProfesor fizičke kulture
Instruktor I
Marko Simić
Nenad MilenkovićProfesor sporta i fizičkog vaspitanja
Instruktor I