Skoči na sadržaj

SnowStarsTeam

Почетна » Budite deo treninga instruktora ski škole

Budite deo treninga instruktora ski škole

Od ove ski sezone naša škola skijanja uvodi jednu novinu za sve zainteresovane koji su istinski ljubitelji skijanja a žele da napreduju i usavrše svoje skijaško znanje.
Naime instruktori ski škole Snow Stars Team svakog dana u terminu od 9 do 10h imaju obavezan trening sa svojim demostratorima. Na treningu osim usavršavanja tehnike skijanja, rade se kordinacijske vežbe, zatim sinhrono skijanje kao i akrobatika u skladu sa svojim mogućnostima.

Trening instruktora ski škole – Svi koji žele da prisustvuju kao učesnici ili kao posmatrači mogu da se jave na telefone ski skole kako bi dobili potrebne informacije. Za one koji žele da učestvuju u treningu sa našim timom, neophodan je najmanje C nivo skijaškog znanja.
Javite se i doživite nezaboravne trenutke uz druženje sa profesionalcima.

065 5582 856
ONLINE BOOKING